Start od the content

Teaching staff

PROFESSORAT DEL GRAU EN FISIOTERÀPIA

Departament d'Infermeria i Fisioteràpia

Coordinadora del grau : Silvia Sole Casas

Aiguadé Aiguadé, Ramon Prof. Col·laborador Permanent raiguade@dif.udl.cat
Almazán Tribó, Judith Professora Associada jalmazan@dif.udl.cat
Badia Hernández, Ricardo Professor Associat rbadia@dif.udl.cat
Bedoya Ribó, Maria Professora Associada mariabedoya@dif.udl.cat
Bigordà Sagué, Albert Professor Associat albertbs@dif.udl.cat
Bravo Navarro, Cristina Professora Associada cbravo@dif.udl.cat
Cabau Manau, Laia Professora Associada laiacabau@dif.udl.cat
Campoy Guerrero, Carmen Soledad Professora Associada carme.campoy@dif.udl.cat
Casanova Gonzalvo, Carles Prof. Col·laborador Permanent c.casanova@dif.udl.cat
Climent Sanz, Carolina Professora Associada ccs2@dif.udl.cat
Cortada Vilaró, Nuria Professora Associada nuria.cortada@dif.udl.cat
Codina Barios, Dúnia Professora Associada Subst. duniacodina@dif.udl.cat
Curia Sales, Davinia Professora Associada dcuria@dif.udl.cat
Domingo Corchos, Manuel Professor Associat mdomingo@dif.udl.cat
Farreny Justribó, Divina Professora Associada divina.farreny@dif.udl.cat
Gómez Garcia, Maria Dolores Professora Associada loligomez@dif.udl.cat
Grau Cercós, Felix Professor Associat felix.grau@dif.udl.cat
Grau Feliu, Anna Professora Associada agrau@dif.udl.cat
Liuzzo, Vincenzo Professor Associat vincenzo@dif.udl.cat
Mambrona Girón, Luis Professor Associat lmambrona@dif.udl.cat
Mas Alòs, Sebastià Professor Associat smas@dif.udl.cat
Mascaró Vilella, Alfons Professor Associat amascaro@dif.udl.cat
Masip Bonastre, Olga Professora Associada olgamasip@dif.udl.cat
Mestres Martorell, Marina Professora Associada marinamestres@dif.udl.cat
Moure Romero, Lourdes Professora Associada lurdesmoure@dif.udl.cat
Pascual Garcia , Alexandra Professora Associada alexandra.pascual@dif.udl.cat
Paüls Prieto, Silvia Professora Associada spauls@dif.udl.cat
Pons Camps, Patrick Professor Associat patrick@dif.udl.cat
Renovell Romero, Diana Professora Associada diana.renovell@dif.udl.cat
Rubi Carnacea, Francesc Josep Prof. Col·laborador Permanent frubi@dif.udl.cat
Sabin Garcia, David Professor Associat david.sabin@dif.udl.cat
Sánchez Galvez, Mercè Professora Associada msanchez@dif.udl.cat
Sallés Oller, Laia Professora Associada @dif.udl.cat
Serrano Vivancos, Isaac Professor Associat iserrano@dif.udl.cat
Solé Cases, Silvia Professora Associada silviasole@dif.udl.cat
Tarrio Carulla, Robert Professor Associat robert@dif.udl.cat

 

PROFESSORAT DEL GRAU EN NUTRICIÓ HUMANA I DIETÈTICA

Coordinador: José Serrano Casasola

Professor/a Perfil acadèmic Departament Correu electrònic
Abella, Francesc Associat Medicina francesc.abella@medicina.udl.cat
Alcántara, Antonio Associat Medicina alcantadeo@gss.scs.es
Alsedà, Miquel Associat Cirurgia miquel.alseda@cirurgia.udl.cat
Arantegui, Javier Titular d'Universitat Tecnologia d'Aliments arante@tecal.udl.cat
Bach, Pilar Associada Cirurgia pilar.bach@gencat.cat
Badia, María Associada Medicina maria.badia@medicina.udl.cat
Barahona, Antonieta Associada Tecnologia d'Aliments abarahona@tecal.udl.cat
Barbè, Esther Associat Cirurgia esthbar@gmail.com
Bellí Martínez, Gemma Agregada Ciències Mèdiques Bàsiques gemma.belli@cmb.udl.cat
Bretón, Victor Titular d'Universitat Hª Art i Social breton@hahs.udl.cat
Casero, Tomás Titular d'Universitat Química casero@quimica.udl.cat
Cierco, César Titular d'Universitat Dret Públic cesar@dpub.udl.cat
Colomina, Neus Agregada Ciències Mèdiques Bàsiques neus.colomina@cmb.udl.cat
De la Torre, María Ángeles Agregada Ciències Mèdiques Bàsiques madelatorre@cmb.udl.cat
De Lorenzo, David Lector Ciències Mèdiques Bàsiques david.delorenzo@cmb.udl.cat
Dealbert, Alfred Associat Medicina Experimental alfed.dealbert@mex.udl.cat
Encinas, Mario Agregat Medicina Experimental mario.encias@cmb.udl.cat
Esquerda, Montse Associada Cirurgia mesquerda@comll.cat
Gallinad, Cristina Associada Tecnologia d'Aliments cgallinad@tecal.udl.cat
Garcerà, Anna Associada Medicina Experimental ana.garcera@cmb.udl.cat
Gatius, Ferrán Lector Química gatius@quimica.udl.cat
Godoy, Pere Titular d'Universitat Cirurgia pere.godoy@gencat.cat
Hernández, Teresa Associada Tecnologia d'Aliments thernandez@coflleida.cat
Llovera, Marta Agregada Ciències Mèdiques Bàsiques marta.llovera@cmb.udl.cat
Maravall Royo, F. Javier Associat Medicina fmaravall@arnau.scs.es
Martí, Jordi Associat Medicina Experimental jordi.marti@mex.udl.cat
Martín Quesada, Eva Associada Medicina evamartinquesada@yahoo.es
Martínez Alonso, Montse Associada Ciències Mèdiques Bàsiques montserrat.martinez@cmb.udl.cat
Martínez Broto, Andreu Associat Infermeria amartinez.lleida.ics@gencat.cat
Mauricio Puente, Didac Agregat Medicina dmauricio.lleida.ics@gencat.cat
Millán, José S. Titular d'Universitat AEGERN jsmillan@aegern.udl.cat
Moreno Castilla, Cristina Associada Medicina cmorenoc.lleida.ics@gencat.cat
Nabal, María Associada Medicina maria.nabal@medicina.udl.cat
Naudi Farré, Maria Alba Lectora Medicina Experimental alba.naudi@cmb.udl.cat
Odriozola Serrano, Isabel Lectora Tecnologia d'Aliments iodriozola@tecal.udl.cat
Oms, Gemma Lectora Tecnologia d'Aliments goms@tecal.udl.cat
Pujol, Jesus Associat Cirurgia jpujols@medynet.com
Puy Rubio Ferraz, María Associada Medicina prubio@gss.scs.es
Ramos Girona, Antonio Catedràtic d'Universitat Tecnologia d'Aliments ajramos@tecal.udl.cat
Ribera, Joan Catedràtic d'Universitat Medicina Experimental joan.ribera@mex.udl.cat
Rius, Ferran Associat Medicina frius@arnau.scs.es
Roca, Albert Titular d'Universitat Hª Art i Social roca@hahs.udl.cat
Rodríguez Pozo, Ángel Titular d'Universitat Medicina rodriguez@medicina.udl.cat
Ros, Susana Associada Cirurgia sros@cirurgia.udl.cat
Rué, Montserrat Agregada Ciències Mèdiques Bàsiques montse.rue@cmb.udl.cat
Sacristán, Oscar Associat Cirurgia osacristan@gss.scs.es
Sala Martí, Núria Titular d'Universitat Tecnologia d'Aliments nsala@tecal.udl.cat
Salud, Antonia Associada Cirurgia asalud@hotmail.com
Sanchis, Daniel Agregat Ciències Mèdiques Bàsiques daniel.sanchis@cmb.udl.cat
Sanchis, Vicente Catedràtic d'Universitat Tecnologia d'Aliments vsanchis@tecal.udl.cat
Serrano Casasola, José Lector Medicina Experimental jceserrano@mex.udl.cat
Servià Goixart, Lluis Associat Medicina lservia@telefonica.net
Sistac, Jose María Associat Cirurgia jmsistac@cirurgia.udl.cat
Sola, Roman Titular d'Universitat Medicina Experimental roman.sola@mex.udl.cat
Soler, Rosa Titular d'Universitat Ciències Mèdiques Bàsiques rosa.soler@cmb.udl.cat
Soliva, Robert Agregat Tecnologia d'Aliments rsoliva@tecal.udl.cat
Tarabal, Olga Titular d'Universitat Medicina Experimental olga.tarabal@mex.udl.cat
Teresa Piqué, María Col·laboradora Tecnologia d'Aliments m.teresa@tecal.udl.cat
Torres Grifo, Mercè Titular d'Universitat Tecnologia d'Aliments mtorres@tecal.udl.cat
Torres Puiggros, Joan Associat Infermeria joan.torres@infermeria.udl.cat
Trujillano, José Javier Associat Ciències Mèdiques Bàsiques jtruji@cmb.udl.cat
Ventín, Ramón Associat Cirurgia 29059rvp@comb.cat
Viñas Almemar, Inma Catedràtica d'Universitat Tecnologia d'Aliments ivinas@tecal.udl.cat
Viñas, Joan Catedràtic d'Universitat Cirurgia vinyes@cirurgia.udl.cat
Zapata Rojas, Amàlia Associada Infermeria amalia.zapata@infermeria.udl.cat